Efekty farbowania

Pierwszy raz z henną – Karolina

Chciałabym opisać swój pierwszy raz z henną ciemny brąz – mój wyjściowy kolor to farbowana czekolada z odrostami w kolorze popielatego ciemnego blondu. Zdecydowałam się na hennę ponieważ od niedawna zaraziłam się włosomaniactwem dzięki jednemu forum 😉 w związku z tym dbam o to,żeby na moje włosy nakładać tylko kosmetyki bezpieczne i zapobiegające ich uszkodzeniu.

Początkowo trochę się obawiałam henny – rozrabiania mieszanki, samej aplikacji, tego,że podobno farba brudzi otoczenie i oczywiście samych efektów.

Na szczęście zostałam pozytywnie zaskoczona. Dzięki instrukcji przygotowanie mieszanki było banalnie proste, papka trzymała się na głowie i według mnie opinie,że przy aplikacji łazienka ulega zabrudzeniu są nieprawdziwe – w moim przypadku wszystko przebiegło bez problemowo 🙂 Papkę trzymałam 2 godziny i przez 48 godzin nie używałam szamponu ani odżywki. Po zmyciu kolor był intensywny,dość ciemny, jednak zdecydowanie na pierwszy plan wysuwał się piękny blask bijący od moich włosów 🙂 Czułam również zwiększoną objętość włosów – zdrowe,grube włosy.

Podsumowując – nie mam zamiaru wracać do farb chemicznych i wszystkim polecam farbowanie henną – gwarantują piękny kolor,blask i odżywienie.